Nasi podopieczni
Foto
Oferujemy usługi w zakresie lecznictwa weterynaryjnego w oparciu o sprawdzone materiały i leki renomowanych firm. Zapraszamy do galerii naszych podopiecznych.

Galeria pacjentów >>


Czekolada i pies
Psy bardzo lubią słodycze i co roku zdarzają się przypadki zatruć czekoladą. Kakao zawiera związki które uszkadzają psią wątrobę i są trudno eliminowane z organizmu co czyni tabliczkę czekolady śmiertelnym niebezpieczeństwem. Czekolada powinna być przechowywana poza zasięgiem psa, aby nie mógł się na nią skusić.

Więcej porad >>

 
 
Przychodnia jest zlokalizowana na Oporowie, w pięknej i cichej dzielnicy Wrocławia.

Założona w 1991 roku od wielu lat służy pomocą weterynaryjną Państwa zwierzętom. Od 2004 roku pracujemy w nowym budynku położonym przy ulicy Bukowskiego 160. Lokalizacja przychodni przy spokojnej ulicy oraz zapewnienie dużego parkingu sprawia, że wizyta u nas nie stanowi koszmaru komunikacyjnego.

Obecnie w przychodni przyjmuje lekarz weterynarii  Maciej Ostańkowicz.

Łączymy wiedzę i doświadczenie z postępem metod diagnostycznych i leczniczych nowoczesnego świata. Stałe samokształcenie i uczestnictwo w sympozjach, kongresach oraz szkoleniach specjalizacyjnych zapewniają, że świadczone przez nas usługi dają dostęp do najnowszych zdobyczy medycyny weterynaryjnej.

Podchodzimy z pokorą do ogromu wiedzy weterynaryjnej i w wypadku trudności możemy korzystać z wiedzy współpracujących z nami specjalistów. O jakości naszych usług świadczą kolejne pokolenia klientów i pacjentów szukających u nas pomocy w odzyskaniu zdrowia lub zainteresowanych jego utrzymaniem.
 
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
Wrocław, ul. M. Bukowskiego 160, tel. 71 363 43 51
e-mail: info@remedium.wroclaw.pl